TWÓJ KOSZYK

Koszyk jest pusty
 
 

Ważne!

Zamówienia internetowe realizowane są przez oddzielny magazyn.

Czas realizacji - od 2 do 3 dni roboczych

 

Pozycje tego autora w naszej księgarni:

10 | 20 | 30
Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 10 pasujących rekordów dla kryteriów wyszukiwania
Hipnotyzer, Kepler Lars
Kontrakt Paganiniego, Kepler Lars

W środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go ... więcej

Na opuszczonym jachcie dryfującym po Archipelagu Sztokholmskim znaleziono ciało młodej kobiety. Jej ubrania są suche, a płuca ... więcej

Piaskun, Kepler Lars
Plac zabaw, Kepler Lars

Pewnej zimowej nocy na moście kolejowym niedaleko Sztokholmu maszynista zauważa przy torach broczącego krwią człowieka. Ranny ... więcej

Jasmin Pascal-Anderson jest porucznikiem w szwedzkiej armii. Podczas misji NATO w północnym Kosowie zostaje poważnie ranna, a jej serce ... więcej

Łazarz, Kepler Lars
Świadek, Kepler Lars

W apartamencie w Oslo zostaje znaleziony martwy mężczyzna. Po otwarciu zamrażarki oczom policjantów ukazuje się przerażający ... więcej

Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana ... więcej

Stalker, Kepler Lars
Świadek, Kepler Lars

Kiedy do policyjnej skrzynki mailowej trafia krótki film przedstawiający kobietę w oknie, wszyscy uznają to za dziwny żart, ... więcej

Okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej Szwecji. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana ... więcej

Łowca, Kepler Lars
Hunter, Kepler Lars

Komisarz Joona Linna przebywa w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Okazuje się jednak, że policja znów potrzebuje jego pomocy, by wyjaśnić ... więcej

You are his prey… The sixth gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson ... więcej

 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Internetowa Exlibris Wadowice akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier